« Prosinec 2022 »

My face
Soubor VY_32_INOVACE_20B_KoKbCi.odt, 24,2 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění. Žák pojmenuje části obličeje. Pracovní list slouží ke konverzaci na téma pois vlasů a obličeje.
stáhnout soubor
Parts of your body, My face
Soubor VY_32_INOVACE_19B_KoKbCi.odt, 15,9 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění. Žák pojmenuje části lidského těla , podrobně popíše obličej. Pracovní list slouží ke konverzaci na téma popisu obličeje.
Soubor VY_32_INOVACE_18B_KoKbCi.odt, 32,2 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění. Žák umí označit základní barvy, zeptá se na barvu a odpovídá. Žák má prokázat znalost této oblasti. Žák zná běžné oblečení, říká, co má na sobě a komu oblečení patří. Pracovní list slouží k upevnění konverzačních obratů.
Pets
Soubor VY_32_INOVACE_17B_KoKbCi.odt, 40,8 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění. Žák umí pojmenovat některá zvířata, pozná jejich hlasy. Určuje zvířata podle velikosti a barvy. Žák má prokázat znalost této oblasti.
Soubor VY_32_INOVACE_16B_KoKbCi.odt, 26,1 KB
Soubor VY_32_INOVACE_15B_KoKbCi.odt, 12,8 KB
Soubor VY_32_INOVACE_14B_KoKbCi.odt, 11,9 KB
Soubor VY_32_INOVACE_13B_KoKbCi.odt, 31,1 KB
Colours
Soubor VY_32_INOVACE_12B_KoKbCi.odt, 504,3 KB
Pets – cat and dog
Soubor VY_32_INOVACE_11B_KoKbCi.odt, 174,5 KB
Soubor VY_32_INOVACE_10B_KoKbCi.odt, 150,1 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění. Žák pojmenuje několik druhů jídla a vyjádří libost a nelibost. Žáci se vzájemně učí konverzovat na téma jídlo.
Jídlo - Food
Soubor VY_32_INOVACE_09B_KoKbCi.odt, 509,6 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák vyslovuje a čte foneticky správně v přiměřeném rozsahu slovní zásoby, rozumí jednoduchým pokynům a větám, adekvátně na ně reaguje. Pracovní list slouží k upevnění konverzace na téma pití a na závěr si zahrají hru Bingo.
Soubor VY_32_INOVACE_08B_KoKbCi.odt, 46,5 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák rozumí jednoduchým pokynům a větám, vyslovuje a čte foneticky správně v přiměřeném rozsahu slovní zásoby. Žák pojmenuje několik druhů zeleniny a vyjádří libost a nelibost. Žáci se vzájemně učí konverzovat na téma zelenina.
Soubor VY_32_INOVACE_07B_KoKbCi.odt, 13,6 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění, používá abecední slovník a učebnice. Rozumí jednoduchým pokynům a větám, adekvátně na ně reaguje. Žák pojmenuje několik druhů zeleniny a vyjádří libost a nelibost. Žáci se vzájemně učí konverzovat na téma zelenina
Jídlo - Food
Soubor VY_32_INOVACE_06B_KoKbCi.odt, 525,9 KB
Autor Mgr. Hana Korcová, Mgr. Alena Kubányiová, Dagmar Čížková
Anotace Žák pochopí obsah a smysl jednoduché, pomalé a pečlivě vyslovované konverzace dvou osob s dostatkem času pro porozumění, používá abecední slovník a učebnice. Rozumí jednoduchým pokynům a větám, adekvátně na ně reaguje. Žáci se vzájemně učí konverzovat na téma jídlo.