Aktivity

« Červen 2024 »

Spolupráce s MŠ

Na počátku března nás navštívily děti z MŠ Svárov, které si spolu s našimi žáky pí. uč. Kombercové nakreslily krásné deštníky. Malí i velcí si spolupráci užili.

Již podruhé v tomto školním roce se žáci 4.A potkali se žáky speciální školy Slunce v nových zrekonstruovaných prostorách budovy čp. 58, aby si společně vyrobili dekorační srdce. Práce šla žákům pěkně od ruky. Vyrobená srdce si žáci odnesli domů. Věříme, že se společná práce dětem líbila a těšíme se na další setkání. Stanislava Vlčková

Naše škola se zapojila do spolupráce s mateřskými školami v okolí.

Žáci s učiteli navštíví naši školu a prožijí s našimi žáky několik společných hodin.

Při této příležitosti si mohou něco zajímavého vyrobit nebo si prohlédnout školu apod.

V prosinci proběhla následující setkání:

První k nám dorazila mateřinka z Unhoště a spolu s našimi šesťačkami si vyrobili společně betlém, který si také můžete prohlédnout v muzeu na výstavě.

Jako druhá dorazila mateřinka ze Slunce a spolu se čtvrťáky paní učitelky Vlčkové si vyrobili krásné čerty.

A do třetice dorazila mateřinka ze Svárova. Žáci si společně se šesťačkami vyrobili rybu, jako vánoční dekoraci.

Další setkání nás čekají v lednu a pak v druhém pololetí a moc se na ně těšíme.