Aktivity

« Září 2022 »

Poděkování

Velké poděkování patří paní Kločkové za darování textilních roušek pro naše zaměstnance a pí. Todorové za 15 ks ochranných štítů.

Za celou školu bychom rádi poděkovali manželům Věře a Antonínovi Křížovým, kteří nám poskytli zdarma šanony pro administrativu, úžasnou nástěnnou mapu ČR, nástěnku, přenosné tabule pro učitele. Mnohokrát děkujeme.

Rádi bychom poděkovali p. Machovi za pomoc při nastavení online výuky a za  přípravu návodného videa pro práci s videokonferencí.

Chtěli bychom poděkovat České poště, pobočce v Unhošti za spolupráci při zápisu do prvních tříd.

Děkujeme také firmě IS DATA s r.o. p. Ing. Adamcovi a unhošťské firmě UNHfreenet, kteří poskytli interneteové připojení pro některé naše žáky. Počítačové vybavení poskytla firma NZ Servis, spol. s r. o. se sídlem Kladně.

Rádi bychom poděkovali firmě NZ Servis, spol. s r.o. se sídlem v Kladně, která poskytla po dobu distanční výuky počítače pro dva naše žáky.  Firma jim umožnila kontakt s učiteli ve složité době karantény. Děkujeme.

Děkujeme SRPDŠ za poskytnutí nových školních sportovních dresů - zde

Poděkování frmě Pila Pokorný z Unhoště, kteří nám zdarma poskytli dřevěný materiál pro práci v našich  školních dílnách.  Žáci tak mohou zkoušet nové dovednosti v práci se dřevem. Děkujeme.

Poděkování panu Sedláčkovi:
ZŠ Unhošť děkuje panu Sedláčkovi za opravu telefonu na Komenského 622.
Vážíme si Vaší spolupráce!
Vedení ZŠ Unhošť

POMPO

Děkujeme firmě POMPO za darování deskových her na kroužek "Klub zábavné logiky a deskových her".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CENTRAL KLADNO

Děkujeme firmě CENTRAL KLADNO za věcné dary - fukar na úklid zahrady a hřiště a kancelářské potřeby.