Vítáme Vás na stránkách Základní školy Unhošť

Naleznete zde kompletní informace o naší škole, rozvrhy hodin, plán akcí školy, fotogalerii, ukázky prací našich žáků, aktuality, kontaktní údaje atd.

Aktivity

Kalendář

« Červen 2024 »
PoÚtStČtSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Poděkování - nám děkují

Poděkování pí. učitelce Briaské za přístup v době nouzového stavu.25. 3. 2020

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych tímto velice poděkovat všem vyučujícím ZŠ Unhošť za příkladnou snahu přizpůsobit se nastalé nelehké situaci. Za své děti Kamilu a Filipa, kteří navštěvují 6.C a 6.B vaší školy bych ráda vyjádřila vděčnost za práci všech pedagogů, kteří se denně musejí přizpůsobovat nestandartním podmínkám a vypořádávat se s mnoha výzvami. Jsme jako rodiče s prací vyučujících spokojeni a cítíme potřebu dát jim to na vědomí. Denně se snaží vylepšovat cokoli jen jde a opravdu nám vycházejí vstříc, komunikují a jednají.
Ačkoli je tato situace velice stresová a zatěžující, věřím, že se s každým dalším týdnem posouváme k větší spokojenosti nás všech, a že děti zdárně provedeme virtuální výukou až tam, kam bude potřeba.
S přáním pevného zdraví, úspěchů a spokojenosti s vykonanou prací,
Petra Machanová

 Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní učitelce Marcele Kleinové a paní asistentce Mirce Machové za skvělou spolupráci, ochotu a milý přístup. Největším oceněním jejich práce je, že se Lukášek do školy každý den opravdu těší a dokonce na konci zimních prázdnin už odpočítával dny, kdy zase půjde do školy...
Dále bych velmi ráda poděkovala paní učitelce Ditě Makovičkové za vedení kroužku hry na flétničku. Syn je z kroužku nadšený, rád se chlubí svými pokroky a já se každou středu těším na zprávy v sešitu, který vede paní učitelka tak krásnou formou, že to je radost pohledět.
Přeji všem v tomto roce vše nejlepší, zejména hodně zdraví.
S pozdravem,
Olga Pitrová

_______________________________________________________________________

Dobrý den p. ředitelko ,
Zvažovala jsem zda Vám napsat email ale myslím že je to správně rozhodnutí.
Chtěla jsem Vam poděkovat že třída 7.C ma tak vynikajícího třídního učitele p.Polačka.
Od včerejšího dne jsem řešila ztracené pantofle syna musim říct že bych každému s rodičů přála mit takového tř.učitele, který je tak vstřícný a ochotný řešit tuto věc i mimo svojí pracovní dobu i přesto že ma další povinnosti.
Přejí Vám krásný den a řadu dalších takových lidi ve svém týmu.
S pozdravem Kopřivová Regina

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ráda bych poděkovala paní učitelce Ivaně Macháčkové ze třídy 3.B za krásné "Vánoční vystoupení" u příležitosti rozsvícení stromu na náměstí, které se konalo 1.prosince. Žáci byli před vystoupením trošku nervózní, ale jakmile vystoupení začalo, nervozita opadla. Všechny děti měly krásné kostýmy a skvělé byly i rekvizity. V přednesu se dostalo opravdu na každého žáčka. Akce byla skvěle ozvučena, takže slyšeli i posluchači v zadních řadách. Ještě jednou děkuji za krásné představení, které ve mně vyvolalo tu pravou vánoční atmosféru.

Za rodiče žáků 3.B Stanislava Vlčková

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní ředitelko,
chtěla bych Vám a všem paním učitelkám, které se podílely na organizaci vánočního setkání ve škole poděkovat. Organizace takové akce vyžaduje spoustu práce kolem. Vše se povedlo na jedničku s hvězdičkou. Účast dětí byla veliká a snad odcházely i spokojené, tak jako ti moji dva kluci. Mým klukům se dílničky líbily a moc si odpoledne užili. Svojí dílničkou jsem též trochu podílela na vánočním setkání. Za utržené peníze z dílniček zakoupím do tříd k synům, co bude potřeba. 5. C dostane vánoční stromeček se světýlky. Do 2.A ještě ještě nemáme vybranou konkrétní věc, ale určitě něco vymyslíme.
Těšíme se na další školní akci!
Hezký den a hodně sil do další práce.
H. Frolíková

 

Mila pani reditelko,
moc Vas zdravim a rada bych Vsem podekovala za uzasnou organizaci nedelnich dilnicek. Nejen deti si to moc uzily. Prijemne predvanocni setkani to bylo.
Bylo hezke videt, ze se zapojily i nektere pani druzinarky a pani ucitelky.
Velke diky patri i nasi pani ucitelce Dite Makovickove. Jeji aktivni pristup a laska ke sve praci je obdivuhodna.
Moc moc dekujeme!
Mejte se krasne a preji Vsem stastne a pohodove vanocni svatky a hlavne zdravi v Novem roce.
S pozdravem
Jana Stejna
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poděkování za DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ:

Dobrý den paní ředitelko,
chtěla bych Vám poděkovat za včerejší den otevřených dveří. Byla jsem se podívat na hodině českého jazyka v 2.A. Hodina se moc líbila.
Děti byly senzační - stále se hlásily, byly potichu a s velkou chutí spolupracovaly.
Bylo vidět, že paní učitelka Dita Makovičková dokáže upoutat jejich pozornost. I jí patří veliký dík. Kéž by bylo víc takových pedagogů!
Hezký den a doufáme, že nám paní učitelka zůstane i další rok Veselý obličej.
S pozdravem
H. Frolíková


Vážená paní ředitelko,
měla jsem dnes možnost zúčastnit se hodin matematiky ve třídě 4.B a českého jazyka ve třídě 1.B. Obě dvě hodiny byly úžasně vedené. Moc se mi líbily také projekty, které mají děti ze 4.B vystaveny na nástěnkách na chodbě. Vím, že za jednu vyučovací hodinu nemůžu hodnotit, ale i tak jsem měla pocit, že v obou třídách panuje přátelská atmosféra.
S pozdravem
Gabriela Lhotská


Dobry den pani reditelko,
moc bych chtela podekovat za moznost jit se podivat do skoly a videt, jak se deti uci! Sice me trochu zarazi, jak maly pocet rodicu tuto moznost vyuzije..., ale to uz asi tak bohuzel je!
Byla jsem se vcera podivat v 1A a ve 4B a chtela bych pochvalit praci pani ucitelky Kleinove i pi.ucitelky Husakove! Vyuka probiha pro deti velmi zajimave a je videt, ze pani ucitelky maji praci s pripravou!
Jsem moc rada za takove kantory!
I vase prace pani reditelky je videt a moc vam drzim pesti! -jen tak dal! :-)
Hezky den!
Petra Vokata
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vážená paní ředitelko,
tímto bych Vám chtěla poděkovat, za umožnění realizovat dobročinnou sbírku na budově č. 70 pro 4 a 5. ročník.
Jsem velmi ráda, že mi byla v této akci nápomocna paní učitelka Kropáčová, díky které jsem mohla sbírku úspěšně dotáhnout do konce.
Čekám na zpětnou vazbu z Bouchalky v podobě FB příspěvku s poděkováním. Jakmile bude k dispozici, přepošlu i Vám.
V příloze posílám foto celé sbírky.
S poděkováním Holbojová Linda

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážená paní ředitelko,
ráda bych poděkovala za zrušené odpoledky na ZŠ Komenského, které nám leckdy braly možnost zúčastnit se dalších kroužků.
Jsem si vědoma, že se musel nutně zvýšit nápor dětí v jídelně, proto prosím o vzkaz paním kuchařkám a paní vedoucí jídelny, že jim tímto moc děkujeme a že změna má podle našeho názoru rozhodně smysl.
Děkuji a přeji pěkný den.
Lenka Peremská

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

 

Copyright © 2009-2024 Základní škola Unhošť
Developed by Kinet