Vítáme Vás na stránkách Základní školy Unhošť

Naleznete zde kompletní informace o naší škole, rozvrhy hodin, plán akcí školy, fotogalerii, ukázky prací našich žáků, aktuality, kontaktní údaje atd.

Fotogalerie

Kalendář

« Červenec 2024 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

KMD

 

KMD 13.1.2020

V pondělí 13. 1. 2020 se naše škola vydala s Klubem mladého diváka do pražského divadla Na Fidlovačce na představení The Loser(s)
Představení nebyla klasická činohra, nebo muzikál, na který jsme s KMD zvyklí, ale bylo to novocirkusové představení na motiv básně Osudový stín. Představení trvalo něco málo přes hodinu a bylo bez přestávky. Hudbu k představení si hlavní aktér dělal sám. Chvílemi jsem nejen já, ale i celý sál zadržovali napětím dech, protože jsme se báli, že slečna akrobatka spadne. Představení bylo komické, vzrušujicí a vyjádření tancem bylo skvělé. Vím, že nejsem sama, které se představení líbilo.
Barbora Cundrová, 9.C

 

 

 

 

 

 

 

 

S Klubem mladého diváka jsme se 23. října vydali autobusem do Prahy do divadla Minor, kde jsme zhlédli divadelní představení s názvem Záhada hlavolamu.

Při vstupu děti dostaly kartu s propiskou. Představení plné humoru a napětí trvalo i s přestávkou dvě hodiny. Před začátkem přestávky děti dostaly kontrolní otázky, na které měly odpovědět. Hrálo se totiž o to, kdo se stane novým Velkým Vontem. Po přestávce herci vyhlásili dva nejlepší řešitele otázek, kterými se stali žáci naší školy a zároveň spolužáci Matyáš Novobilský a Matyáš Bambula (Bambus). Ti si mezi sebou dali rozstřel v různých disciplínách, např. zapamatování si věcí na stole, nebo výdrž na tyči. Matyáš Novobilský byl nakonec poražen Matyášem Bambulou v disciplíně, ve které foukali do ping-pongového míčku a museli se jím trefit do soupeřovy branky. Vítězi byl nakonec herci na jevišti předán slavný hlavolam Ježek v kleci. Po skončení představení se všichni odebrali zpět do autobusu, kterým se vrátili do Unhoště. Představení bylo velmi pěkné a myslím, že se líbilo nejen mně, ale i ostatním dětem.
Kateřina Krejčová, 8.B

Copyright © 2009-2024 Základní škola Unhošť
Developed by Kinet