Vítáme Vás na stránkách Základní školy Unhošť

Naleznete zde kompletní informace o naší škole, rozvrhy hodin, plán akcí školy, fotogalerii, ukázky prací našich žáků, aktuality, kontaktní údaje atd.

Fotogalerie

Kalendář

« Červen 2022 »
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Besídky

Poslední den školního roku se ve třídách sešli všichni žáci se společenském oblečení a se svými třídními učiteli si užili poslední den.
Někteří hráli stolní hry,  jiní si poslechli hudení vystoupení spolužáků, někteří si postě jen povídali, většina si uvařila čaj a dala si cukroví, co napekli s rodiči. Pak většinou proběhla předávka dárečků a škola končila.

Žáci  z druhého stupně měli koncert v Sokolovně, mladší spolužáci si zazpívali v jídelně.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Třída 8.A se vyfotila ještě před koncertem:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslední vyučovací den letošního roku byl ve třídě 4.A věnován vánoční besídce. Hned ráno jsme si uvařili čaj do přinesených hrnečků a vzájemně si ochutnali cukroví. Krátce jsme si popovídali o tom, na co se kdo těší a jak budou děti trávit vánoční svátky. Poté jsme si rozdali dárečky. Měli jsme také kulturní program. Slyšeli jsme koledy v podání Báry, Terezky, Vendulky a Nelly. Viděli jsme ukázku z karate, zodpověděli jsme si kvízové otázky, zasmáli se u vtipů. Na závěr dne jsme si zahráli deskové hry. Ráda bych poděkovala paní Houškové za "šneky z listového těsta", paní Sukové za výborné donuty. Věřím, že si děti poslední školní den v tomto roce užily.
S přáním krásných a pohodových Vánoc a hodně úspěchů v roce 2020 přeje
Stanislava Vlčková

 

Copyright © 2009-2022 Základní škola Unhošť
Developed by Kinet